Podobne oferty w okolicy

Nasza Villa zapewnia Państwu tani nocleg oraz wiele innych atrakcji. Dojazd do pobliskiej plaży Sto...
Głównym aspektem naszej działalności jest wynajem znakomitych apartamentów o wysokim standardzie, k...
Nasz ośrodek wczasowy gwarantuje Państwu całą gamę atrakcji kulturalnych i sportowych w mieście i o...
Do naszego hotelu zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Dysponujem...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Mikoszewo w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Piaskowa 18. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 82-103 Mikoszewo. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 18.94754N, 54.33472E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: wczasyzpsem@gmail.com. Przedsiębiorstwo "Malowany Domek. Przyjazny psom" działa od lat w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty, schroniska.

"Malowany Domek. Przyjazny psom" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Mikoszewo jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 508 307 378.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)