• Mały Artysta. Przedszkole Niepubliczne Stowarzyszenia Edukator

    0 (0) Zobacz / dodaj recenzję
    18-400 Łomża, Wojska Polskiego 29a
    woj. podlaskie
Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 20073097900000.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Łomża w województwie podlaskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Wojska Polskiego 29a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 18-400 Łomża. Kompletne współrzędne GPS to: 53,18N, 22,074E. Branża Przedszkola niepubliczne to dziedzina, w której firma "Mały Artysta. Przedszkole Niepubliczne Stowarzyszenia Edukator" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Przedszkole zapewnia fachową opiekę dzieciom w wieku od lat 3 do 5, pełniąc przy tym funkcje opiekuńcze, wychowawcze oraz edukacyjne tak ważne na tym etapie rozwoju dziecka. Przedszkole dba o zdrowie i prawidłowy rozwój fizyczny, społeczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Oprócz zajęć dydaktycznych nasi podopieczni biorą udział w zajęciach m.in. rytmiki oraz gimnastyki.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 86 216 30 45.

Recenzje

średnia 0 (0)

Sprawdź ofertę podobnych firm okolicy "Łomża"

Reklama
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja