Podobne oferty w okolicy

Świdnica, Ofiar Oświęcimskich 43
W ofercie naszego przedszkola znajdziecie Państwo bogatą i różnorodną ofertę zajęć grupowych i indy...
Dlaczego warto zapisać dzieci do naszego prywatnego przedszkola? Dzieci podzielone są tutaj na trzy...
Najważniejsze jest dla nas dziecko oraz jego potrzeby i wymagania. Każdemu naszemu małemu podopiecz...
Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi w zakresie opieki nad dziećmi w wieku od 2,5 ...

O firmie

Numer REGON przedsiębiorstwa to: 02201317800000.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Lutomia Górna w województwie dolnośląskim. Działa na rynku od 2012 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: os. Podgórze 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 58-113 Lutomia Górna. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 16.50263N, 50.74931E. Branża, w której specjalizuje się firma "Lutomia II. Punkt przedszkolny" to Przedszkola niepubliczne.

W przedszkolu mamy grupy wiekowe trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Zajęcia dydaktyczne oraz troskliwą opiekę zapewnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Doświadczone grono pedagogiczne zapewnia przedszkolakom naukę poprzez wspólną zabawę, co w szczególności wpływa na rozwój ich indywidualnych umiejętności i zainteresowań, będąc równocześnie etapem przygotowania dziecka do przyszłych obowiązków szkolnych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 71 782 08 92 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)