• Lutomia II. Punkt przedszkolny

    0 (0) Zobacz / dodaj recenzję
    58-113 Lutomia Górna, os. Podgórze 1
    woj. dolnośląskie
Numer REGON przedsiębiorstwa to: 02201317800000.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Lutomia Górna w województwie dolnośląskim. Działa na rynku od 2012 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: os. Podgórze 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 58-113 Lutomia Górna. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 50,749N, 16,503E. Branża, w której specjalizuje się firma "Lutomia II. Punkt przedszkolny" to Przedszkola niepubliczne.

W przedszkolu mamy grupy wiekowe trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Zajęcia dydaktyczne oraz troskliwą opiekę zapewnia wykwalifikowany i doświadczony personel. Doświadczone grono pedagogiczne zapewnia przedszkolakom naukę poprzez wspólną zabawę, co w szczególności wpływa na rozwój ich indywidualnych umiejętności i zainteresowań, będąc równocześnie etapem przygotowania dziecka do przyszłych obowiązków szkolnych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 71 782 08 92 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Recenzje

średnia 0 (0)

Sprawdź ofertę podobnych firm okolicy "Lutomia Górna"

Reklama
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja