Podobne oferty w okolicy

Oferujemy komfortowo wyposażone pokoje noclegowe jedno, dwu oraz trzyosobowe, a także pokoje rodzin...
Baru Dudka - To nie tylko jadalnia i baza noclegowa, ale również świetne miejsce do zorganizowania ...
Ośrodek wypoczynkowy oferuje pobyt w urokliwym miejscu na łonie natury. Ośrodek zapewnia: domki mur...
Zielona Góra, Truskawkowa 1 a
Nasz pensjonat prowadzimy z pasją. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, w zwi...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Long Inc. Czmuda Z." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7120054077. Numer REGON firmy to: 430048258.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Wiechlice w województwie lubuskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 67-300 Wiechlice. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 15.59268N, 51.56089E. Przedsiębiorstwo "Long Inc. Czmuda Z." działa od lat w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty, schroniska.

"Long Inc. Czmuda Z." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Wiechlice.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 605 551 111.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-06-10 05:00:02

Podziel się

Recenzje (0)