4 wyniki dla: lekarze prywatni w lokalizacji Sosnowiec

Wyszukaj frazę lekarze prywatni sosnowiec

Dentima. Gabinet stomatologiczny. Wojtów-Rusek M., lek. stomatolog

Lekarze - stomatolodzy
Prywatny gabinet stomatologiczny zlokalizowany jest w Sosnowcu w woj. śląskim. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług stomatologicznych. Gabinet działa od ponad 20 lat. Stomatolog Maria Wojtów-Rusek posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii. Zajmuje się leczeniem zarówno dzieci, jak i dorosłych ...
Pt. 09:00-13:00

Nowiński Andrzej, lek. med. Spec. ginekolog położnik

Lekarze - ginekolodzy
... jego usług medycznych znajduje się między innymi: prowadzenie ciąży, usg ciężarnych, usg ginekologiczne, badania cytologiczne, leczenie bezpłodności, Lekarz ginekolog zapewnia również doradztwo i porady ginekologiczne, fachową pomoc specjalistyczne podejście do pacjentek. Zapraszamy.
Pt. Zadzwoń

Orkisz-Popczyk A. An-Med Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Lekarze - laryngolodzy
Nazywam się Anna Orkisz-Popczyk i jestem wykwalifikowanym oraz doświadczonym lekarzem medycyny. Niezmiennie od 1998 roku specjalizuję się w otolaryngologii. Mój prywatny specjalistyczny gabinet lekarski An-Med umiejscowiony jest w Sosnowcu, w województwie śląskim.

Prywatna poradnia lekarska s.c.

Lekarze - medycyna pracy
Nasz prywatny gabinet lekarski znajduje się w Sosnowcu. Świadczymy usługi medyczne od wielu lat i nieprzerwanie cieszymy się zaufaniem i sympatią pacjentów. Nasi lekarze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy ciągle poszerzają zakres swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w konferencjach i sympozjach.