Prowadzimy szkolenia dla użytkowników sprzedawanych przez nas urządzeń

O nas

Siedziba naszej firmy "Krantrak" znajduje się w Będzinie, w województwie śląskim. Rozpoczęliśmy działalność w branży motoryzacyjnej w 2001 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń dźwigowych do samochodów ciężarowych.

Oferta

Samochody ciężarowe usprawniły transport ładunków. Jednak czas jaki jest potrzebny za każdym razem na załadowanie i rozładowanie towarów oraz konieczność zaangażowania dodatkowych pojazdów i pracowników podnosi koszt całego transportu i wydłuża czas całej operacji. Jest jednak rozwiązanie. Nasza firma wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez właścicieli firm przewozowych i dostarcza urządzenia renomowanych firm montowane na samochodach ciężarowych, służące do ładowania i rozładowywania pojazdów. Oczywiście firmy potrzebują różnych rozwiązań, zależnych od specyfiki branży w której działają. Z tego powodu nasza oferta jest niezwykle bogata, a wykwalifikowany personel udziela Państwu wyczerpujących wyjaśnień i porad pomagających wybrać najlepsze rozwiązanie. Wśród nich znajdują się urządzenia innowacyjne, oraz maszyny znane od wielu lat, sprawdzone przez wielu użytkowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór:
  • żurawi hydraulicznych
  • hakowców
  • burt załadunkowych
  • dźwigów
  • podnośników koszowych
  • bramowców
  • podwieszanych wózków widłowych
Dysponujemy także częściami zamiennymi do wszystkich sprzedawanych urządzeń. Klientom oferujemy przywracanie do stanu sprawności urządzeń dźwigowych oraz regularne serwisowanie. Sprawdzanie stanu technicznego jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa, a ponadto pozwala zaoszczędzić środki finansowe na poważniejszych naprawach. Nasza oferta obejmuje również szkolenie operatorów, a także pomoc w formalnościach, jakie wiążą się z rejestracją maszyn w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą i skorzystania z naszej oferty!

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy urządzenia oraz części zamienne firm: HIAB, Jonsered, Loglift, Multilift, Zepro, Moffet, Sunfab

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-26 04:30:01

Podziel się

Recenzje (0)