Recenzje
średnia 3 (5)
  • 5 2013-12-06
   A ja jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, moje dziecko uczęszcza właśnie do grupy maluszków, z paniami mam świetny kontakt, wszystkie trzy są bardzo sympatyczne, a moje dziecko wychodzi (o ile chce wogóle wychodzić) z przedszkola zawsze uśmiechnięte i to mi wystarcza. Polecam przedszkole "Kot w butach" z czystym sercem.
  • 1 2013-12-03
   Ludzie, nie krzywdżcie swoich POCIECH,popełniłam ten błąd i zapisałam moje dziecko.Szybko się zreflektowałam ,że coś jest nie tak.Natychmiast zabrałam dziecko.Są nastawieni tylko na kasę.Zatrudniają niekompetentny personel bez wykształcenia w kierunkach pedagogicznych,jest tam nawet Ukrainka lub Rosjanka ,która kaleczy mowę polską i jest wychowawcą dzieci.Tą placówką powinny zająć się właściwe instytucje.
  • 3 2013-11-06
   Nie wiem czy o tej samej pani mowa, ale mogę się zgodzić z opinią odnośnie maluszków. Moje dziecko nie raz mówiło że nie chce iść do pani Eweliny . Z resztą po paru rozmowach z tą panią, a raczej dziewczyną mogę powiedzieć że chyba nie bardzo wie co tam robi.Reszta dziewczyn wydaje mi się ok. Co samego przedszkola czy dyrekcji nie mam żadnych zastrzeżeń. Przedszkole czyste i zadbane.
  • 3 2013-10-30
   Witam, kilka dni temu zapisałam moje dziecko do tego przedszkola. Wydawało się, że jest wszystko jak najlepiej... trafiłam przypadkiem na powyższe opinie i szczerze jestem zaniepokojona ponieważ mój synek trafił właśnie do maluszków... i słowa "że jedna z pań od maluszków ewidentnie nie nadaje się do tego typu pracy." mnie zszokowały i zaniepokoiły ponieważ pierwsze wrażenie bardzo pozytywne (jeśli chodzi o panie z gr maluszków) Czy mogę prosić o więcej informacji dlaczego ta pani nie nadaje się do tej pracy? co takiego robi?
  • 1 2013-10-15
   Fajne przedszkole, zadbane i dobrze wyposażone. Wspaniałe panie przedszkolanki jednak jedna nie powinna tam w ogóle pracować ponieważ uważam że ma złe podejście do dzieci. Ocena niska także ze względu na dyrekcję która nie bardzo ma pojęcie o prowadzeniu przedszkola.
Sprawdź ofertę podobnych firm okolicy "Gliwice"
pn otwarte 06:00 do 18:00
wt otwarte 06:00 do 18:00
śr otwarte 06:00 do 18:00
cz otwarte 06:00 do 18:00
pt otwarte 06:00 do 18:00
so Zadzwoń i sprawdź nd Zadzwoń i sprawdź
Reklama
Powiązane branże
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja