Znany i ceniony producent drzwi

O nas

Siedziba naszego zakładu stolarskiego znajduje się w Łomży, w województwie podlaskim. Właścicielem firmy i osobą zarządzającą przedsiębiorstwem jest Michał Kosakowski. Na rynku krajowym z powodzeniem funkcjonujemy od prawie piętnastu lat. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji.

Oferta

Zajmujemy się stolarką drzwiową. Podejmujemy się wykonania i montażu skrzydeł drzwiowych wraz z ościeżnicami. Wykonujemy przede wszystkim drzwi wewnątrzlokalowe. Oferujemy naszym Klientom także dokonanie przeróbek elementów stolarki drzwiowej od innych producentów. Mogą one polegać na zwężaniu czy skracaniu skrzydeł drzwiowych lub na zmianie rozmiarów i zakresu regulacji ościeżnic.

Szczególnie polecamy zakup wykonanych przez nas:
  • skrzydeł drzwiowych ramowych czy płytowych,
  • ościeżnic regulowanych lub stałych,
  • opasek maskujących,
  • ćwierćwałków.

Drzwi i ościeżnice wykonujemy z najlepszych materiałów. Przy produkcji dbamy o każdy detal, gdyż chcemy, aby nasze produkty służyły Państwu przez wiele lat, ciesząc zawsze swoim doskonałym wyglądem. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stolarstwa. Służymy fachową pomocą w doborze najodpowiedniejszego dla Państwa produktu. Zapewniamy terminową realizację zamówień.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z naszych usług!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-15 05:00:01

Podziel się

Recenzje (0)