Nasze pokoje wyposażone są w łazienkę

O nas

Jesteśmy profesjonalnym i rzetelnym przedsiębiorstwem turystyczno-wypoczynkowym. Siedziba naszego ośrodka Natura tour zlokalizowana jest w Zakopanem, w województwie małopolskim. Posiadamy doświadczenie w branży, ponieważ na rynku działamy nieprzerwanie od 2000 roku.

Oferta

Nasza kadra to profesjonalni fachowcy w wielu dziedzinach, którzy zapewnią Państwu komfortowy odpoczynek. Naszymi Klientami są zarówno małe, jak i duże grupy, między innymi rodziny z dziećmi. Długoletnia działalność sprawiła, że zyskaliśmy duże grono zaufanych osób. Zajmujemy się organizacją szkoleń oraz konferencji. Posiadamy 233 miejsca noclegowe w 114 pokojach: 1- oraz 2- czy 3-osobowych. Do dyspozycji gości jest również solarium, a także bilard oraz miejsce do grillowania. Priorytetem dla nas jest Państwa zadowolenie. Zapewniamy tani nocleg!

Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego ośrodka wypoczynkowego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu telefonicznego!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-19 05:00:01

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia ocen

5.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2013
To chyba jeden z najstarszych ośrodków w Górach. Dokładnie dwa kroki do przystanku pksu, gdzie bardzo często pojawia się bus, który zabierze nas gdzie tylko na to mamy ochotę. Ośrodek sam został pięknie odremontowany, standard pokoi jest naprawdę na wysokim poziomie, pokoje są przygtowywane również na specjalne okazje, jak podróże poślubne, rocznice itd. wystarczy spytać telefonicznie. Za 7 dni z wyżywieniem płacimy coś około 400-450 zł z wyżywieniem, wiec za dobę wychodzi 57 - 64 zł. Oczywiście, jeśli bierzemy na dwa dni to cenny są nieco wyższe, ale za lokalizacje praktycznie w centrum Zakopanego i 5 min do Krupówek jest to wybaczalne // Iorwet