O nas

Jesteśmy czołowym polskim producentem betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działamy nieprzerwanie od roku 1989, systematycznie poszerzając asortyment oraz wprowadzając do produkcji i sprzedaży autorskie pomysły i rozwiązania.

Certyfikaty i dyplomy

Podczas naszej wieloletniej działalności otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień, z których jesteśmy dumni i pragniemy je Państwu przedstawić.

Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz pełnemu zaangażowaniu w proces produkcji nasze wyroby odznaczają się wysoką jakością, trwałością i estetyką wykonania. Nieustannie poszukujemy efektywnych rozwiązań, aby móc spełniać rosnące potrzeby naszych klientów. Naszym sztandarowym produktem są ogrodzenia łupane. Pragniemy doskonale oddać wygląd kamienia łupanego oraz kolory zbliżone do tych występujących w naturze. Ogrodzenia łupane, które oferujemy to: GORC de Luxe, GORC Supreme, JONIEC.

Wśród elewacji posiadamy w swojej ofercie komplet łupanych bloczków elewacyjnych TOM. Doskonale sprawdzą się one przy budowie trwałych i estetycznych elewacji budynków. Jesteśmy też producentem pustaków betonowych, mogących posłużyć do wznoszenia ścian budynków, słupków, murków.
Idealnym i tanim rozwiązaniem do budowy podstawy ogrodzenia jest oferowana przez nas podmurówka ogrodzeniowa. Nasze prefabrykowane podmurówki pasują do większości dostępnych na rynku paneli metalowych, drewnianych, pcv.
Polecamy Państwu dekoracyjne elementy ogrodowe, czyli tzw gazony. Ich szerokie zastosowanie pozwala na urządzenie każdej przestrzeni ogrodu czy terenu zielonego. Polecamy również palisady dekoracyjne, które doskonale sprawdzą się jako element porządkujący przestrzeń lub zabezpieczanie skarp. Można z nich tworzyć ciekawe wielopoziomowe kompozycje terenu.
Proponowane przez nas wibroprasowane płyty betonowe przeznaczone są do utwardzania dróg, placów i parkingów oraz do wzmocnienia skarp i osuwisk.

Wszystkie powierzone nam zlecenia traktujemy z pełnym zaangażowaniem. Wszystko po to, aby Państwa domy oraz ogrody nabrały odpowiedniego charakteru. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały Państwa oczekiwania.

Jesteśmy producentem:
 • ogrodzeń łupanych
 • ogrodzeń modułowych
 • daszków betonowych
 • podmurówek prefabrykowanych
 • bloczków elewacyjnych
 • gazonów
 • palisad
 • elementów skarpowych
 • płyt drogowych
 • pustaków betonowych

 • Strategia naszej firmy to: "wyznaczamy nowe granice". Zgodnie z tym hasłem każdego roku wprowadzamy na rynek nowe wyroby w całości opracowane i wdrożone przez nasz własny sztab fachowców. W tym celu wykorzystujemy następujące technologie:
  ü Vibro Technology – technologia zagęszczania betonu zapewniająca wysoką jakość produkowanych wyrobów,
  ü Splitting technology - technologia łupania betonu, dzięki czemu uzyskujemy wierną imitację kamienia,
  ü Multi-Color – technologia pozwalająca wiernie imitować wygląd naturalnego kamienia, który cechuje się zmiennością odcieni i wzajemnym przenikaniem się barw

  Misja przedsiębiorstwa nawiązuje do wyznaczania nowych standardów - nie tylko w kontekście określania terytorium działania, lecz także w odniesieniu do tego, że zawsze o krok wyprzedzamy obowiązujące na rynku trendy. Wszystkie dotychczasowe działania projakościowe wpłynęły na wysoką rozpoznawalność marki JONIEC. Logo firmy kojarzone jest z dobrym produktem o wysokiej jakości. Ma to zasadnicze znaczenie, gdyż zadowolony klient jest najlepszą reklamą firmy i produktu.

  Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Tymbarku.

  Więcej informacji

  Jesteś właścicielem?

  Aktualizuj dane
  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-22 05:00:01

  Podziel się

  Recenzje (0)