Nie znaleziono wyników dla zapytania: igly - Bytom, śląskie, dlatego rozszerzono promień wyszukiwania.

5 wyników dla: igly w okolicy Bytom, śląskie

Wyszukaj frazę igly bytom

Basior. Hurtownia

Pasmanteryjne artykuły - produkcja, hurt
... o wysublimowanej jakości i składzie ), W drugim dziale posiadamy duży asortyment pasmanterii, dodatków krawieckich i odzieżowych np.: agrafek, igieł do szycia ręcznego i maszynowego, szpilek, nici, miar krawieckich, nożyczek i przecinaków, mulin oraz kanw, lamówek i wypustek, koronek bawełnianych i elastycznych, gum, gipiur i haftów, Ponadto ...
Nd. Zadzwoń

TARCHUŁ IWONA Art. przemysłowe krajowe i zagraniczne

Krawiectwo - dodatki
W sprzedaży mamy Państwu do zaoferowania duży wybór elementów pasmanteryjnych oraz artykułów krawieckich. Przez lata działalności na rynku nawiązaliśmy owocną współpracę ze znanymi producentami oraz importerami: włóczek i kordonków, fizeliny, tkanin, zamków, guzików, w tym ozdobnych, igieł i szpilek , taśm wykończeniowych ...
Nd. Zadzwoń

Tanel. Zakład produkcji elektronicznych wilgotnościomierzy

Pomiarowa aparatura, urządzenia
... Zachęcamy także do zakupu szeregu akcesoriów do naszych urządzeń, w tym: igieł, przewodów, elektrod, Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nd. Zadzwoń

P.P.Marimpex Wojciech Lopata

Krawiectwo - dodatki
... o ciągły rozwój firmy, inwestując w modernizację maszyn i kształcenie pracowników. Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt różnych produktów, jak np. gum, lamówek, flizelin, kordonków, nici, igieł, fiszbin, taśm ozdobnych, a nawet maszyn do szycia. Zachęcamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!
Nd. Zadzwoń

Laboratorium Mody. D.Zakrzewska

Tkaniny, włóczki
... wybór guzików, nici, tasiemek, lamówek, igieł, haftek itp. W ostatnich latach poszerzyliśmy zakres usług i zajęliśmy się szyciem garderoby damskiej - od bluzek po płaszcze. Nawiązaliśmy również współpracę z kuśnierzem, dzięki któremu jesteśmy w stanie szyć na miarę zarówno futra, jak i damską garderobę skórzaną.