Podobne oferty w okolicy

Mrocza, pl. Wolności 11
Dania kuchni włoskiej są cenione na całym świecie. Do najpopularniejszych bez wątpienia należą pizz...
Jesteśmy idealnym miejscem na rodzinne lub koleżeńskie spotkania przy kawałku pysznej pizzy, wiosen...
Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej oraz zatrudniając wykwalifikowanych i...
Nasza restauracja hotelowa Smaki Dzieciństwa pozostaje do dyspozycji naszych gości w godzinach 6.00...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Hallopizza" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5542166604.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Koronowo w województwie kujawsko-pomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Farna 12. Kod pocztowy do korespondencji to: 86-010 Koronowo. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 17.93857N, 53.31474E. Branża, w której specjalizuje się firma "Hallopizza" to Pizzerie.

"Hallopizza" oferuje menu, które zaspokoi bardzo wyszukane gusta klientów. Od przystawek, zup poprzez dania główne aż po desery. Do każdego posiłku oferujemy szeroki wachlarz napojów w zależności od upodobania klientów. O doznania podniebienia swoich Gości, a także sympatyczną atmosferę dba doświadczony personel, dla którego ich satysfakcja i zadowolenie jest najważniejszą sprawą.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 525 155 335. Można nas odwiedzić w godzinach: Pn.-Nd.: 12:00-22:00.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)