Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Stargard w województwie zachodniopomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Pocztowa 1. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 73-110 Stargard. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.33706N, 15.04177E. Branża Redakcje gazet i czasopism to dziedzina, w której firma "Tygodnik Ziemi Stargardzkiej" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 91 577 24 44.

Kontakt

Kontakt Tygodnik Ziemi Stargardzkiej

Tygodnik Ziemi Stargardzkiej, Stargard

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Tygodnik Ziemi Stargardzkiej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
21.11.2013
Na stargardzkim Turnieju Bajarza – 21.11.2013 r. „W Książnicę Stargardzką zapraszając, zachęcamy prośbą i dobrym słowem każdą osobę, która wiedzę pobierając w szkole nauk podstawowych jest pacholęciem klasy czwartej, piątej lub szóstej do udziału w V Turnieju Bajarza i Opowiadacza Legend. Nad Turniejem opiekę sprawować będą znamienite osoby w księgach uczonych biegłe i księgi rychtujące. Komisyja ta wielka i zaprzysięgła z wszelaką uwagą wysłucha opowieści i legend – a w szczególności baczenie mieć będzie na: poprawną polszczyznę, narrację słowa, zasób staropolskich słów oraz zwrotów dawnych w legendzie – opowieści zawartych, umiejętne wprowadzenie w historyczny kontekst czasu i miejsca akcji. Mile widziane będą także wszelakie ubarwienia sceniczne w postaci charakteryzacji, stroju bajarza, użytych rekwizytów oraz ruchu i gestu podczas występu”. Gdy zaproponowano mi udział w jury, nie wahałem się ani chwili. Nawet bez tego wyróżnienia zająłbym miejsce na widowni, bo fascynują mnie leg