"Bratni Dom. Dom opieki" w miejscowości Warszawa to placówka w pełni przystosowana do sprawowania profesjonalnej opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi. Seniorzy mogą tutaj znaleźć profesjonalną opiekę, spokojnie wypoczywać oraz czuć się jak u siebie w domu. Doświadczony personel sprawuje całodobową opiekę pielęgniarską, ze szczególną troską podchodząc do osób chorych i niesamodzielnych w różnym wieku. W placówce pensjonariusze mogą zawsze liczyć na troskę, wyrozumiałość, cierpliwość oraz rodzinną atmosferę.

"Bratni Dom. Dom opieki" znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Siedzibę można odwiedzić pod adresem: Bratnia 26. Kod pocztowy do korespondencji to: 02-469 Warszawa. "Bratni Dom. Dom opieki" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5221039032. Numer REGON to: 011412659.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 510 213 743. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: domopieki@bratnidom.pl.

Recenzje

średnia 0 (0)

Sprawdź ofertę podobnych firm okolicy "Warszawa"

Branża
Reklama
Szczegóły
Jesteś właścicielem firmy?
Ostatnia aktualizacja