Podobne oferty w okolicy

Nasz dom opieki jest prowadzony przez siostry zakonne, które z dużym oddaniem oraz zaangażowaniem s...
Dom Opieki „Nestor” Adres: 05-100 Wojszczyce Dom Opieki „Nestor” swoim Klientom zapewnia pełną życz...
Głównym aspektem naszej działalności jest zapewnienie całodobowej profesjonalnej opieki medycznej l...
Zajmujemy się całodobową opieką nad osobami starszymi. Nasz dom seniora posiada 1-,2-,3- osobowe po...

O firmie

"Bratni Dom. Dom opieki" znajdujący się w miejscowości Warszawa to profesjonalna placówka, która spełnia wszystkie normy niezbędne do tego, by zapewnić opiekę osobom starszym i niepełnosprawnym. Starsze osoby otrzymają tutaj opiekę, będą mogły wypoczywać w spokoju i czuć się komfortowo. Mieszkańcy przez całą dobę mają zapewnioną opiekę pielęgniarską, a doświadczony personel podchodzi ze szczególną opieką do chorych i niesamodzielnych osób w różnym wieku. Pensjonariusze mogą zawsze liczyć na wyrozumiałość, cierpliwość, troskę oraz rodzinną atmosferę w placówce.

"Bratni Dom. Dom opieki" zlokalizowany jest w miejscowości Warszawa położonej w województwie mazowieckim. Aby nas odwiedzić należy udać się pod adres: Bratnia 26. Korespondencję można do nas kierować używając kodu pocztowego: 02-469 Warszawa. "Bratni Dom. Dom opieki" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5221039032. Posługujemy się numerem REGON: 011412659.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 510 213 743. Pytania można kierować również na nasz adres e-mailowy: domopieki@bratnidom.pl.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)