Artykuł sponsorowany

Terapia tlenem w Komora Normobaryczna Głębokie

Terapia tlenem w Komora Normobaryczna Głębokie

Tlenoterapia to zabieg, który stosuje się w stosunku do pacjentów z niewydolnością oddechową. Jednak w ostatnim czasie zyskał on znacznie na popularności w formie terapii normobarycznej. Dotlenianie organizmu na poziomie komórkowym to metoda, której spróbować można w punkcie Komora Normobaryczna Głębokie. Dla kogo polecany jest ten zabieg? Jakie są jego zalety?

Czym jest komora normobaryczna?

Komora normobaryczna to urządzenie, które wykorzystywane jest do przeprowadzania nowoczesnej terapii tlenowej. Wewnątrz wspomnianej komory panują najlepsze warunki dla ludzkiego ciała. Co to dokładnie oznacza? Jak wyjaśnia specjalista z punktu Komora Normobaryczna Głębokie:

Wewnątrz urządzenia panuje idealne dla człowieka ciśnienie, wynoszące 1500 hPa. Również wysokość tlenu jest znacznie wyższa niż w tradycyjnych warunkach.

Wspomniana terapia polega na przebywaniu w zamkniętej komorze normobarycznej. Samo oddychanie czystym tlenem, ma bardzo pozytywny wpływ na pracę całego organizmu. Jest to metoda polecana zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dlaczego warto korzystać z komory normobarycznej?

Normobaria to odpowiedź na pogarszające się warunki atmosferyczne, z którymi mamy styczność na co dzień. Smog i inne zanieczyszczenia mają negatywny wpływ na nasz organizm. Dlatego w trosce o własne zdrowie, warto korzystać z zalet, jakie dają regularne wizyty w komorze normobarycznej. Tlenoterapia skutecznie spowalnia procesy starzenia. Zwiększa produkcje kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra wygląda znacznie młodziej. Jest to też świetne wsparcie dla osób aktywnych fizycznie. Przyspiesza regenerację organizmu, ale także poprawia wydolność organizmu poprzez przyrost naczyń krwionośnych. W przypadku kontuzji warto równolegle z rehabilitacją korzystać z komory normobarycznej, aby maksymalnie skrócić czas rekonwalescencji. Terapia normobaryczna wspiera również organizm w leczeniu onkologicznym, autyzmu oraz chorób skóry. Warto również podkreślić, że nie powoduje ona żadnych skutków ubocznych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz