Artykuł sponsorowany

Skup złomu Złom-Met Łuków – skup metali żelaznych i kolorowych

Skup złomu Złom-Met Łuków – skup metali żelaznych i kolorowych

W Twoim garażu nagromadziła się ogromna ilość wyrobów i elementów z metali żelaznych lub nieżelaznych? A może masz do oddania stary sprzęt RTV i AGD? W obu sytuacjach zachęcamy do skorzystania z oferty cenionego skupu złomu Złom-Met z Łukowa! Jak przebiega współpraca z tą firmą? Co możesz oddać? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu. Zachęcamy do dalszej lektury!

Skup metali żelaznych

Żelazo oraz wszelkie stopy zaliczane są do metali żelaznych. Zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem metali zależnych jest stal i to produkty z niej wykonane, znajdują się w naszym otoczeniu. Firma Złom-Met dba o środowisko naturalne, ograniczając wyrzucanie i zanieczyszczanie naszej planety stalowymi elementami – zajmując się ich skupem oraz recyklingiem.

Przyjmujemy różnego rodzaju elementy wykonane z metali żelaznych w tym odpady, puszki po konserwach, drobny złom żelazny, nienadające się do dalszej eksploatacji samochody, odpady z toczenia i piłowania żelaza oraz odpady powstałe w wyniku mechanicznej obróbki

– informuje pracownik firmy Złom-Met.

Skup metali nieżelaznych

Masz na zbyciu dużą ilość metali kolorowych? Spokojnie! Skup Złomu Złom-Met chętnie je od Ciebie odkupi – oczywiście w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od całkowitej wagi dostarczonych opadów. Bez problemu możesz oddać tam elementy z miedzi, mosiądzu, aluminium, ołowiu, cynku lub cyny!

Jeżeli nie masz możliwości przewozu wszystkich zgromadzonych odpadów – skontaktuj się z pracownikami skupu złomu Złom-Met, a zajmą się organizacją transportu. Dzięki współpracy z renomowanymi przewoźnikami – są w stanie zapewnić hurtowy transport surowców na terenie całego województwa lubelskiego oraz mazowieckiego!

Dlaczego warto oddawać metale żelazne i nieżelazne na skup?

Poza ochroną planety, oddawanie bezużytecznych wyrobów z metali ma jeszcze jedną, istotną zaletą – czyli niższe zużycie energii oraz ograniczenie kosztów produkcji nowych produktów. Wszystko to dzięki segregacji i możliwości odzysku surowców ze złomowanych odpadów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz