Artykuł sponsorowany

Rodzaje i zalety sztukaterii elewacyjnej

Rodzaje i zalety sztukaterii elewacyjnej

Marzysz o oryginalnym wykończeniu elewacji swojego nowo wybudowanego obiektu? A może chcesz wprowadzić efektowne zmiany w klasycznie wykończonym budynku? Postaw na sztukaterię elewacyjną – która ozdobi każdy budynek, niezależnie od jego charakteru. Przy pomocy sztukaterii możesz stworzyć niebanalną, zachwycającą każdego elewację! Dowiedz się więcej na ten temat z naszego artykułu!

Sztukateria elewacyjna – rodzaje

Sztukateria elewacyjna występuje w różnych formach. W ofercie cenionego producenta Sztukateria Oknińscy znajdziesz:

  • listwy elewacyjne – zewnętrzne listwy wokółokienne optycznie powiększą okna, a tym samym znacznie je uwydatnią;

  • bonie – poziome lub prostokątne paski umieszczane na krawędziach obiektu, lub wokół drzwi i okien;

  • zworniki – ozdobne lub proste elementy szczytowe konstrukcji wokół drzwi i okien;

  • głowice kolumn – dekoracyjne elementy znajdujące zastosowanie przy ozdabianiu słupów.

Zdecydowanie najchętniej wykorzystywaną sztukaterią jest ta wykonana ze styropianu. Wszystko to dzięki jej atrakcyjnej cenie, niskiej masie (nieobciążającej konstrukcji), a jednocześnie wieloletniej trwałości.

Sztukateria nie tylko do domów jednorodzinnych

Sztukateria zewnętrzna to doskonałe uzupełnienie elewacji obiektu jednorodzinnego, ale nie tylko! Z powodzeniem możesz ją wykorzystać podczas aranżowania elewacji zakładu firmowego, obiektu użyteczności publicznej, hotelu, restauracji lub innego rodzaju budynku komercyjnego!

Niezależnie od tego, czy planujesz wykończenie elewacji w stylu klasycznym, czy też w nowoczesnym – sztukateria będzie doskonałym wyborem! Korzystając z usług firmy Sztukateria Oknińscy, możesz liczyć na solidne produkty wykonywane na indywidualne zamówienie w wielu, zarówno prostych, jak i bardziej ozdobnych, wzorach. Z pewnością wybierzesz coś, co idealnie wpasuje się w elewację Twojego budynku!

Pamiętaj, że sztukaterię możesz zamontować nie tylko na nowo wybudowanych obiektach, ale również podczas remontu elewacji!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz