Artykuł sponsorowany

Jak Ośrodek Terapii Bioinformacyjnej pomaga rzucić palenie?

Jak Ośrodek Terapii Bioinformacyjnej pomaga rzucić palenie?

O tym, że palenie jest przyczyną wielu chorób i skraca życie, to palacze doskonale wiedzą. Nie zniechęca ich nawet 4000 substancji chemicznych, a każda z nich działa toksycznie. Nałóg jest tak silny, że tylko nieliczni sobie z nim radzą, rzucając papierosy z dnia na dzień. Jeśli chcemy sobie pomóc, warto udać się na terapię, którą zaleca Ośrodek Terapii Bioinformacyjnej.

Dlaczego sięgamy po papierosa?

Pierwszym argumentem jest stres, bo jak mówią nałogowcy, papieros uspokaja. Na jednym się oczywiście kończy, bo spalają paczkę lub dwie. Inni palą np.: dla przyjemności, towarzystwa, z nudów, do kawy. Przerwa na dymka w pracy, spalenie cygaretki na ulicy, w oczekiwaniu na znajomego czy autobus, to tylko kilka przykładów, że jest on ważny dla wielu osób uzależnionych. Jednak papierosy są bardzo szkodliwe

Prawda jest niestety, bardzo okrutna, z czego nie wszyscy sobie zdają sprawę, że papierosy zawierają 4000 substancji chemicznych, działających toksycznie – mówi ekspert. Aby więc poradzić sobie z nałogiem, warto odwiedzić Ośrodek Terapii Bioinformacyjnej.

Dlaczego warto odwiedzić Ośrodek Terapii Bioinformacyjnej w celu rzucenia palenia?

Papieros mój przyjaciel, mówią palacze. Coś w tym jest, ponieważ nie rozstają się z nim nigdy. Warto przestać palić, chociażby dla zdrowia. Niestety sprawa nie jest taka prosta, ponieważ w nikotynie są środki uzależniające. Jest to czysty biznes dla producentów. Ośrodek Terapii Bioinformacyjnej pomaga w rozstaniu z nałogiem.  Warto spróbować, bo podobno nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba najpierw chcieć, żeby przejść terapię. Należy jednak pamiętać, że po osiągniętym sukcesie pod żadnym pozorem nie wolno sięgnąć po papierosa, bo nałóg wróci. Pozostają zachowania odruchowe, które są reakcjami wypracowanymi i utrwalonymi przez samych palących, więc każdy musi je opanować.  Potrzebna jest odrobina zdecydowania i samodyscypliny. Po niepowodzeniu, czyli sięgnięciu po kilku tygodniach czy miesiącach po papierosa, terapię należy jak najszybciej powtórzyć. 

 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz