Usługi farmaceutyczne na najwyższym poziomie

O nas

Prowadzona przez nas apteka znajduje się w Białymstoku, w województwie podlaskim. Jesteśmy siecią aptek, którą od momentu powstania zarządza Pan Tomasz Gromada. W branży farmaceutycznej z powodzeniem funkcjonujemy już od 2006 roku.

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą leków, witamin, suplementów diety, ziół oraz artykułów higienicznych i opatrunkowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych farmaceutów służących radą i pomocą w wyborze odpowiednich leków. Ponadto udzielamy fachowych wskazówek, jak należy stosować wskazany lek. W naszym asortymencie znajdują się leki sprzedawane na receptę oraz tańsze zamienniki. Podejmujemy się wykonania leków według receptury lekarskiej, dzięki czemu lekarz może dobrać odpowiedni skład danego preparatu zgodnie ze stopniem zaawansowania choroby i indywidualnych predyspozycji chorego.

Proponujemy Pacjentom zakup:
  • leków gotowych i recepturowych
  • leków homeopatycznych
  • parafarmaceutyków
  • insuliny
  • syropów
  • środków antykoncepcyjnych
Dysponujemy bogatym katalogiem materiałów opatrunkowych i medycznych. Prowadzimy dystrybucję pieluchomajtek, termometrów, kosmetyków dla kobiet w ciąży, dzieci i niemowląt oraz kremów. Jeśli aktualnie nie posiadamy leku, którego potrzebujesz, w możliwie najkrótszym czasie sprowadzimy go dla Ciebie i zapewnimy korzystną cenę. Akceptujemy płatność kartami płatniczymi i bonami sodexo. Gwarantujemy kompetentną i rzetelną obsługę.

Drugi punkt apteczny znajduje się w Galerii Antoniuk:
  • ul. Antoniukowska 56 lok. 16-17, 15-845 Białystok
    Tel.: 85 651 21 11
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-12 05:00:02

Podziel się

Recenzje (0)