Podobne oferty w okolicy

Lekarze - stomatolodzy
Inowrocław, Poznańska 1
Nasza oferta obejmuje najlepszą opiekę lekarską. Stomatologów pracujących w naszym gabinecie dentys...
Lekarze - stomatolodzy
Bydgoszcz, Kijowska 1
Nasz gabinet stomatologiczny prowadzi zespół wysoko wykwalifikowanych dentystów, którzy zapewniają ...
Lekarze - stomatolodzy
Bydgoszcz, Lawinowa paw. 7
Naszym priorytetem jest zdrowy i piękny uśmiech Pacjentów. Podczas leczenia zębów używamy sprawdzon...
Lekarze - stomatolodzy
Bydgoszcz, Karolewska 15 lok. 19
Jesteśmy stomatologami, dla których zdrowie Pacjentów jest najważniejsze. Dysponujemy specjalistycz...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Toruń w województwie kujawsko-pomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Ogrodowa 3/5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 87-100 Toruń. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 18.60526N, 53.02234E. Branża Lekarze - stomatolodzy to dziedzina, w której firma "Akerman-Górna Izabela, lek. stomatolog. Indywidualna praktyka lekarska" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Gabinet stomatologiczny stosuje znieczulenie, które pozwala na uniknięcie niepotrzebnego bólu, a co za tym idzie stresu. W zakresie usług gabinetu dentystycznego jest w szczególności: leczenie próchnicy zębów, zapobieganie chorobom zębów i dziąseł, odbudowa zębów, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, leczenie dzieci.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 56 652 81 72 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia ocen

1.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
1.0
25.02.2015
SZCZERZE NIE POLECAM.KOMPLETNY BRAK PODEJŚCIA DO DZIECKA.DZIECKO STAWIAJACE JAKIEKOLWIEK OPORY(MÓWIĘ TUTAJ O MAŁYCH DZIECIACH OD 2-7LAT)SĄ NIEMILE WIDZIANE W GABINECIE U PANI STOMATOLOG ,CO DAJE SIĘ ODCZUĆ NA WIZYCIE.STOSUJE KARY,ZA NP.KRĘCENIE SIE NA FOTELU STOMATOLOGICZNYM NIE MA NAGRODY W POSTACI KOLOROWANKI I NAKLEJKI!!!PANI STOMATOLOG SPRAWIA WRAŻENIE KOBIETY CIĄGLE NIEZADOWOLONEJ,BRAK UŚMIECHU NA JEJ TWARZY,CO POWODUJE STRACH U DZIECKA!!