11 wyników dla: ślusarstwo łódź

Wyszukaj ślusarstwo w lokalizacji łódź

Rzodkiewicz Wiesław. Zakład ślusarski

Ślusarstwo
Nasz Zakład Ślusarski mieści się w Augustowie, w województwie podlaskim. Przedsiębiorstwem zarządza Wiesław Rzodkiewicz. Ślusarstwem zajmujemy się od ponad pięciu lat. Wykonujemy okucia do łodzi ze stali kwasoodpornej.
Sb. Zadzwoń

ABC Zabezpieczeń Łódź awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i samochodów, montaż i wymiana zamków

Ślusarstwo
W branży ślusarskiej działamy z powodzeniem od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy oddziałem pogotowia zamkowego ABC Zabezpieczeń w Łodzi, w województwie łódzkim. Cieszymy się dużym uznaniem klientów z całej Polski.

Allmetal. J. Powroźnik

Metale - obróbka, maszyny
Przedmiotem działalności naszej firmy jest produkcja elementów pomocniczych i zabezpieczających dla przemysłu. Dysponujemy doskonale rozwiniętym i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy o obróbce metali wiedzą wszystko. Funkcjonujemy w Łodzi od 2006 roku.
Sb. 08:00-18:00

Emmet. Dorabianie kluczy

Klucze - dorabianie
Nasza firma Emmet specjalizuje się w dorabianiu kluczy. Na rynku działamy od 2001 roku, zdobywając w tym czasie cenne doświadczenie w zakresie usług ślusarskich. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Łodzi.
Sb. Zadzwoń

Aluminium s.c.

Stolarka aluminiowa
... w Łodzi wykonaliśmy boksy kasowe oraz wejścia na fotokomórkę.
Sb. 08:00-14:00

Jaskólski Piotr Zakład ślusarski

Ślusarstwo
... łodzi. Nasza praca opiera się na profesjonalizmie, otworzymy zamek samochodowy bez jakichkolwiek uszkodzeń, przeprowadzimy jego naprawę, regenerację i konserwację.
Sb. 09:00-21:00

Margo FHU

Ślusarstwo
Firma Margo z siedzibą w Łodzi. Jesteśmy na rynku od 1990 roku. Pracujemy w godz. 8.00 - 16.00. Zatrudniamy najlepszych fachowców.

Goszczyński Ryszard. Mechanika maszyn i ślusarstwo. Nie otwieramy zamków

Ślusarstwo
Ryszard Goszczyński jest właścicielem firmy z Łodzi, która zajmuje się mechaniką maszyn i ślusarstwem . Najważniejszy jest dla nas Klient, dlatego też dążymy do tego, by w pełni go zadowolić. Chcemy, aby praca naszych fachowców, którzy są znakomitymi ślusarzami , była całkowicie profesjonalna i wykonywana na najwyższym poziomie ...
Sb. 08:00-16:00

Frejer Czesław. Metaloplastyka-Ślusarstwo

Metaloplastyka
Jesteśmy prężnie prosperującą firmą, zajmującą się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów metaloplastyki. Działalność prowadzimy od 1989 roku, co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia i licznego grona usatysfakcjonowanych Klientów. Siedziba naszego biura mieści się w Łodzi, w województwie łódzkim.
Sb. 08:00-16:00

Teja. Wyposażenie, ślusarstwo okrętowe

Jachty, łodzie, statki - produkcja, sprzedaż
Siedziba naszej Firmy znajduje się w Kleszczewie i swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 1984 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się remontem kontenerów morskich . Prace nasze polegają na wymianie poszycia, naprawach drzwi, konstrukcjach kontenera jak również pracach typowo konserwatorsko-malarskich. Od 1996 roku poszerzyliśmy ...

Mielcarski T. Zakład naprawy sprężarek

Pompy
Od początku istnienia firmy skupiamy się na naprawianiu sprężarek i agregatów produkcji krajowej. Podejmujemy się remontów kapitalnych, bieżących oraz konserwacji urządzeń od producentów polskich i zagranicznych , takich jak WAN Gdynia, POLMO Łódź, POLMO Gorlice, ASPA Wrocław (3JW-60), AIRPOL Poznań. Dodatkowo zajmujemy się naprawą ...