O firmie

"Śląski Urząd Wojewódzki. Wydział spraw obywatelskich i cudzoziemców. Oddział paszportowy" w miejscowości Katowice w województwie śląskim to punkt, w którym uzyskają Państwo rzetelną, kompleksową i sprawdzoną informację dotyczącą interesujących zagadnień z zakresu działalności biura paszportów.

Pod numerem telefonu 32 207 77 77 uzyskają Państwo połączenie z kompetentnym pracownikiem. Dzwoniąc można być pewnym, iż pod tym numerem otrzymają Państwo wyczerpujące informacje dotyczące między innymi złożenia wniosku oraz odbioru paszportu.

"Śląski Urząd Wojewódzki. Wydział spraw obywatelskich i cudzoziemców. Oddział paszportowy" znajduje się w miejscowości Katowice. Siedziba zlokalizowana jest na Jagiellońska 25. Kod pocztowy do korespondencji jest następujący: 40-032 Katowice. Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Śląski Urząd Wojewódzki. Wydział spraw obywatelskich i cudzoziemców. Oddział paszportowy" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6340136345.

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15 13:13:00

Podziel się

Recenzje (0)