Specjalistyczne samochody do przewozu zwierząt

O nas

Nasza firma zajmuje się ubojem krów i rozbiorem mięsa wołowego. Funkcjonujemy na rynku od 1992 roku. Siedziba naszej działalności mieści się w Kostrach-Śmiejkach, w powiecie wysokomazowieckim, w województwie podlaskim.

Oferta

Zależy nam na satysfakcji Klientów, dlatego oferowane przez nas mięso jest zawsze świeże i pochodzi ze sprawdzonych hodowli. Lata doświadczeń w branży przyczyniły się do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego cieszymy się sporym uznaniem. Sprzedajemy półtusze i ćwierćtusze oraz podroby, a także skóry wołowe. Ponadto zajmujemy się skupem żywca. Nasze usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Dysponujemy samochodami do przewozu zwierząt, w tym samochodami ciężarowymi i ciągnikami siodłowymi z naczepami oraz chłodniami specjalnie przygotowanymi do transportu mięsa. Usługi transportowe świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Nasze produkty wyróżniają wysoka jakość, znakomita obróbka oraz doskonałe wyniki badań mikrobiologicznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jesteś właścicielem?

Aktualizuj dane
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-19 04:30:01

Podziel się

Recenzje (1)

Średnia ocen

1.0

Recenzje użytkowników

pkt
Użytkownik niezalogowany
1.0
28.07.2014
ZŁODZIEJE !! NIC INNEGO NA TĄ FIRMĘ NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ ! BANDA OSZUSTÓW! OSZUKUJĄ LUDZI NA KAŻDEJ SZTUCE BYDŁA ! MAŁO TEGO KRADNĄ NIE TYLE CO PO 20 KG NA SZTUCE A PONAD 100KG ! NIE JEDNA OSOBA JUŻ NA NICH SIĘ PRZEJECHAŁA!