Artykuł sponsorowany

Firma CENTRUS i jej usługi mobilnej myjni parowej

Firma CENTRUS i jej usługi mobilnej myjni parowej

Czyszczenie powierzchni za pomocą pary suchej i mokrej jest bardzo skuteczne. Nie tylko w ten sposób można pozbyć się bardzo silnych zabrudzeń, ale także można liczyć na wysoki stopień zdezynfekowania. Nic dziwnego, że w Polsce popularne są obecnie usługi mobilnej myjki parowej. Klientów indywidualnych, biznesowych oraz publicznych obsługuje w tym zakresie firma CENTRUS, która słynie w Lublinie z oferty innowacyjnych zabiegów deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji.

Mobilne myjki parowe

Mobilne myjki parowe to specjalne urządzenia przypominające duże odkurzacze lub szorowarki, wyposażone w specjalne przewody oraz pistolety natryskowe. Z dysz wydobywa się zaś para pod bardzo wysokim ciśnieniem, która rozbija cząsteczki brudu i eliminuje drobnoustroje. Najlepsze urządzenia posiadają przy tym dużą moc roboczą oraz wysoki przepływ wody.

Firmy, które świadczą usługi mobilnymi myjkami parowymi, wykorzystują zatem maszyny znacznie wyższe w swojej klasie od sprzętów, które kupić można do użytku domowego. Niebywale wydajnymi urządzeniami może pochwalić się firma CENTRUS, która przystosowała swoje myjki również do różnych zabiegów DDD (deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja). To właśnie to przedsiębiorstwo dzięki swoim kompaktowym myjkom może dotrzeć błyskawicznie we wskazane przez klienta miejsce, gwarantując pełen profesjonalizm swoich działań. Wszystko to przy atrakcyjnych cenach usług.

Zastosowanie myjek parowych

Myjki parowe – suche i mokre – mają bardzo szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się do usuwania zabrudzeń po olejach, smarach, a także brudu nagromadzonego na powierzchniach przez lata. Firma CENTRUS stosuje je zatem przy myciu elewacji, parkingów, kostek brukowych, konstrukcji stalowych, maszyn przemysłowych czy nawet samolotów. Myjki są przy tym niebywale wydajne i błyskawicznie rozprawiają się z zanieczyszczeniami. Wszystko to bez konieczności wykorzystywania środków chemicznych. Między innymi dlatego nadają się do utrzymania czystości różnych powierzchni w hotelach, biurach, szpitalach, szkołach, restauracjach, a także domach. Specjaliści firmy CENTRUS nie boją się zatem wyzwań i sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych.

Gdzie jeszcze warto wykorzystać myjki parowe? Szybko oczyszczają one też glazurę, drewno, meble tapicerowane, szkło i każdy inny materiał. Ich ciekawym zastosowaniem jest zwalczanie insektów, w tym pluskiew domowych, które gnieżdżą się w łóżkach oraz materacach. Nie ma zatem przeciwwskazań do tego, by stosować mycie parowe suche lub mokre na powierzchniach tapicerowanych czy skórzanych. Pozwala to na użycie myjek również do czyszczenia samochodów, karetek, wozów policyjnych i innych pojazdów.

Zalety czyszczenia myjkami parowymi

Zarówno myjka parowa mokra, jak i sucha wyróżniają się wieloma zaletami. Przede wszystkim są to uniwersalne metody walki z różnymi zabrudzeniami, które pozwalają dodatkowo na zdezynfekowanie powierzchni, o co zawsze dbają eksperci usług DDD firmy CENTRUS. Temperatura powyżej 120 stopni Celsjusza zabija niebezpieczne mikroorganizmy, a także wszystkie ich formy przetrwalnikowe. Dodatkowo liczyć można na usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz brak rozpylania brudu i wilgoć podczas procesu czyszczenia.

Dużą zaletą korzystania z usług sprzątających CENTRUS myjkami parowymi jest również ich cena. Technologia ta ogranicza straty energii oraz wody, co przekłada się na koszty oczyszczania różnych powierzchni, które pozostają niemalże sterylnie czyste. Nie trzeba obawiać się też naruszenia struktury elementów poddawanych działaniu pary suchej lub mokrej.

Pozostałe usługi DDD w ofercie firmy CENTRUS

Firma CENTRUS nie tylko słynie jednak z mobilnych usług myjkami parowymi. Przedsiębiorstwo oferuje również monitoring HACCP, ozonowanie pomieszczeń, odstraszanie ptaków, dezynfekcję pionu zsypowego oraz komór śmieciowych, a także kompleksową deratyzację. Ta polecana jest zarówno zakładom przemysłowym, jak i właścicielom domów. Specjaliści CENTRUS pomagają również rozprawić się z gryzoniami atakującymi plony rolników. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz